15 843 19 89

Wybielanie zębów Stalowa Wola

Zapraszamy na wybielanie

Perfekcyjna biel uśmiechu? Tak, odwiedź nasz gabinet!

Wybielanie zębów – specjalność gabinetu

Dziś większość z nas pragnie osiągnąć szybki i spektakularny sukces, reklamy atakują nas wizerunkiem perfekcyjnych kobiet i mężczyzn, z których każde posiada śnieżnobiałe zęby. Wydaje się, że wybielanie zębów, jest nieodłącznym elementem wizerunku nowoczesnego człowieka.

Wybielanie zębów cieszy się wielką popularnością. Ogromnym wzięciem cieszy się wybielanie zębów wśród nowożeńców. Coraz więcej pacjentów pyta też o wybielanie zębów swojego stomatologa.

Nowoczesnych, profesjonalnych i skutecznych metod wybielania jest kilka. Jednak z racji tego, że każdy ceni swój czas, a znakomita większość oczekuje by efekt wybielania był trwały i widoczny. Wybielanie w naszym gabinecie przeprowadzane jest w ciągu jednej tylko wizyty i daje rewelacyjne efekty – wybielenie nawet o 8 odcieni wg skali Vita

wybielanie zębów Stalowa Wola

Efekt, zależnie od stylu życia może być widoczny nawet przez kilka lat. Metoda ta nie wymaga ani używania nakładek, ani specjalnej lampy. Dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej preparatu jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa.

Wybielanie to skuteczny sposób na zapewnienie sobie olśniewającego uśmiechu.

Implanty

Stomatologia

Chirurgia

tel. 15 843 19 89

ul. Ks. J. Popiełuszki 5
37-450 Stalowa Wola

tel. 606 99 62 62
tel. 604 221 051

Otwarte w godzinach

Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00

Formularz

14 + 7 =