15 843 19 89

CEREC Stalowa Wola

Co to jest CEREC?

Dzięki zaawansowanej technologii CEREC pacjenci mogą zrekonstruować uzębienie już podczas jednej wizyty u stomatologa.

CEREC – Technologia CAD / CAM

Dzięki zaawansowanej technologii CEREC pacjenci mogą zrekonstruować ząb już podczas jednej wizyty u stomatologa.

Przy pomocy systemu CAD/CAM uzupełnienia pełnoceramiczne w postaci koron, licówek i wypełnień Inlay lub Onlay są opracowywane w ciągu mniej niż 2 godzin. Osoby chcące poddać się leczeniu stomatologicznemu coraz chętniej wybierają ów system, ponieważ nie muszą czekać na rekonstrukcję kilka czy kilkanaście dni.
Dzięki wirtualnemu projektowaniu otrzymują odbudowę protetyczną wykonaną precyzyjnie, a przede wszystkim szybko.

W przeszłości pacjent, który chciał odzyskać piękny uśmiech, musiał spędzać na fotelu u stomatologa wiele długich godzin. W przypadku osób z częściowym lub całkowitym bezzębiem odbudowanie braków wymagało ogromnych kosztów, a przede wszystkim czasu. Gipsowy model uzębienia pacjenta wędrował do pracowni protetycznej, w której technik wytwarzał uzupełnienie (proces polegał na specjalnej technice wypalania). Następnie praca protetyczna trafiała do gabinetu dentysty, gdzie pacjent ją mierzył. Jeśli odbudowa wymagała korekty, po powrocie do pracowni technik odpowiednio ją przycinał i po poprawach wracała do gabinetu stomatologa, gdzie pacjent ponownie ją mierzył. Tak więc cały proces tworzenia odbudowy protetycznej wymagał nierzadko 2, a nawet 3 wizyt.

Cerec Stalowa Wola

Dzięki CEREC możemy zaoferować pacjentom jednowizytowe leczenie stomatologiczne – bez pośrednictwa pracowni protetycznej. Zaawansowana technologia obrazowania 3D umożliwia stomatologowi szybkie i precyzyjne wytworzenie szeregu wypełnień ceramicznych, począwszy od licówek i koron, przez wypełnienia typu Inlay i Onlay, a skończywszy na wielopunktowych mostach.

Jaki jest CEREC?

Precyzyjny
Kamera CEREC Bluecam odwzorowuje obrazy z dokładnością do 19 mikrometrów dostarczając podstawę do stworzenia idealnie dopasowanej obudowy.

Sprawdzony
Niezależne badania naukowe potwierdzają że obudowy wykonane systemem CEREC mają trwałość porównywalną do złota.

Szybki i estetyczny
Złamana jedynka na dzień przed ślubem? Dla systemu CEREC to nie problem! Gotowa obudowa może powstać podczas jednej, godzinnej wizyty.

Przyjazny
Leczenie jednowizytowe, bez wycisków, obudów tymczasowych i kompromisów w zakresie estetyki. Ponad 98% pacjentów oceniło wyniki leczenia jako „bardzo dobre”.

cerec Stalowa Wola

Prowadzimy rekonstrukcje zęba CEREC

CEREC to odbudowa zęba w czasie jednej wizyty w gabinecie w Stalowej Woli.

 

cerec stalowa wola

Implanty

Stomatologia

Chirurgia

tel. 15 843 19 89

ul. Ks. J. Popiełuszki 5
37-450 Stalowa Wola

tel. 606 99 62 62
tel. 604 221 051

Otwarte w godzinach

Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00

Formularz

7 + 8 =