tel. 015 843 19 89

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów - Stalowa Wola

 

Dziś większość z nas pragnie osiągnąć szybki i spektakularny sukces, reklamy atakują nas wizerunkiem perfekcyjnych kobiet i mężczyzn, z których każde posiada śnieżnobiałe zęby. Wydaje się, że atrybut ładnego i zdrowego uzębienia jest nieodłącznym elementem wizerunku nowoczesnego człowieka.

 

Wybielanie zębów cieszy się wielką popularnością. Ogromnym wzięciem cieszy się wybielanie zębów wśród nowożeńców. Coraz więcej pacjentów pyta też o wybielanie zębów swojego stomatologa.

 

Nowoczesnych, profesjonalnych i skutecznych metod wybielania jest kilka. Jednak z racji tego, że każdy ceni swój czas, a znakomita większość oczekuje by efekt wybielania był trwały i widoczny. Wybielanie w naszym gabinecie przeprowadzane jest w ciągu jednej tylko wizyty i daje rewelacyjne efekty – wybielienie nawet o 8 odcieni wg skali Vita.

 

Efekt, zależnie od stylu życia może być widoczny nawet przez kilka lat. Metoda ta nie wymaga ani używania nakładek, ani specjalnej lampy. Dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej preparatu jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa.

Wybielanie to skuteczny sposób na zapewnienie sobie olśniewającego uśmiechu.

 

 

 

 

 

Stomatologia - Implanty - Chirurgia - Wybielanie - Protetyka

Od ponad 15 lat wszczepiamy implanty systemów : STRAUMANN, ASTRA TECH, NOBEL, ALPHA BIO, MIS SEVEN,  dając pacjentowi sprawdzoną metodę leczenia, której jakość stoi na najwyższym poziomie. Implanty wyglądają i funkcjonują jak Twoje naturalne zęby.